AVATUD

T K N R 10.00 - 18.00
L 10.00-14.00
Iga kuu viimasel reedel suletud
Samadel kellaaegadel on avatud Avalik Internetipunkt

Neljapäev, 7. juuni 2012

Uulu Öökulli Uudised

NUKITSA KONKURSS
Intervjuu Silver Põlgastega:
1.Käisite koos Heljega Uulu raamatukogust ja Marte-Kristiine ning Kärolyga meie koolist Tallinnas Eesti Lastekirjanduse Keskuses Nukitsa konkursi lõpuüritusel. Kuidas sinna sattusid? V: Ma sattusin sinna sellepärast, et loen palju ja loosi tahtel sai seekord Uulust kolm lugemishuvilist õpilast sellest üritusest osa võtta.
2.Kas oli tore? V: Jah, sest minu arvates on sellised üritused küllaltki huvitavad.
3.Jäid korraldatud üritusega, kus kohtasid palju eesti kirjanikke, hästi rahule? V: Jah, sest Eesti Lastekirjanduse Keskuses võis kuulda-näha tõesti palju huvitavat.
4.Kes sellel üritusel osalesid? V: Lapsed, nende saatjad ja küllaltki paljud lastekirjanikud.
5.Oli see üritus sinu jaoks hariv? V: Kindlast, sest polnud enne Eesti Lastekirjanduse Keskust külastanud ja sellisel üritusel, kus premeeritakse uute huvitavate raamatute autoreid ja kunstnikke, osalenud.
Silverit intervjueeris Mariliis Allikvee
KOHTUMINE KIRJANIKUGA
Reedel 03.05. läks terve kool seltsimajja, kus oli kirjanik Mikka Keränen meid ootamas. Ta võttis kaasa ühe raamatu, mille pealkiri oli "Salapärane lillenäppaja", mida ta meile tutvustas. "Salapärane lillenäppaja" on tema neljas raamat, mis jutustab Tartus, Supilinnas "kriminalistikaga" tegelevate laste salaühingu seiklustest. Kirjanikule meeldib väga kirjutada lastele raamatuid. Mika Keräneni lemmik hobi on olla jalgpalli treener. Ta kirjutas oma raamatu "Salapärane lillenäppaja" tüdrukust, kes samuti mängis jalgpalli. Oli tore kohtuda päris kirjanikuga.
Andra ja Kelly

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar