AVATUD

T K N R 10.00 - 18.00
L 10.00-14.00
Iga kuu viimasel reedel suletud
Samadel kellaaegadel on avatud Avalik Internetipunkt

Reede, 16. oktoober 2015

Ettelugemistund muusikaga

Hommikul, teise tunni ajal, kogunesid 1.-4. klassi õpilased kooliraamatukokku. Kuna ettelugemispäev jääb koolivaheaega, siis otsustas Uulu koolipere seda tähistada täna ettelugemistunniga. Ühtlasi tähistati sellaga ka muusikaaastat. Esinesid 4. klassi õpilased. Kuulajateks olid 1.-3. klassi poisid ja tüdrukud.
Katkendeid loeti järgmistest raamatutest: Pervik, A. "Presidendilood", Käo, H. "Kui mind üldse olemas ei oleks", Tomusk, I. "Volli kasvab suureks", Soasepp, T. "Ööjalutuskäik", Soans, K. "Olivia esimene maailm", Wimberg "Suur pidusöök", Saksatamm, M. "Tont ja mannapuder".
Keiti-Alexandra luges katkedi "President kontserdil". Siis sai kuulata koorilaulu ja jälgida ekraanilt lauljaid. Tanel luges loo "Kui ma lõõtspill oleksin", millele järgnes lõbus lõõtspillilugu. Andri ja Janno lugesid katkendi "Volli mängib isaga türgi marssi". Kuulasime ka "Türgi marssi" muusikapalana, aga sellises tempos küll paljud meist marssida ei oska. Ralf luges loo "Madonna kontsert", mille järel kuulasime ja nägime ekraanilt kauni Madonna laulu. Angela ja Anett lugesid katkendi "Olivia ja muusika". Seejärel kuulasime muusikat sünfooniaorkestrilt. 
Leandra ja Getter lugesid loo "Haldjatüdruk Helle-Luise, kes tahtis saada punkariks". Punkmuusika oli valju ja laulusõnadest ei saanud aru. Kaarup ja Oliver lugesid katkendi "Räpikunn". Ja lõpetuseks tuli kena räpilugu.
Suur tänu tublidele esinejatele, kes lugesid oma osa ilmekalt. Õpetajad Gerli ja Annika, suur tänu teilegi, üritus oli hästi ettevalmistatud ja lavastatud.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar