AVATUD

T K N R 10.00 - 18.00
L 10.00-14.00
Iga kuu viimasel reedel suletud
Samadel kellaaegadel on avatud Avalik Internetipunkt

Kolmapäev, 2. jaanuar 2019

Laenutuste edetabel

Möödunud aastal domineeris Eesti kirjandus: Afanasjev, Vahur. "Serafima ja Bogdan" 17 laenutust; Pauts, Katrin. "Hull hobune" 15; Pauts, Katrin. "Öömees" 15; Pauts, Katrin. "Politseiniku tütar" 13; Pauts, Katrin. "Tulekandja" 13; Künnapas, Heli. "Mina, supernaine, jään ellu!" 12; Künnapas, Heli. "Naine, kes ei nuta, saab rikkaks" 12; Jõe, Aliis. "Viimane laev" 11; Kadastik, Mart. "Luikede järv" 11; Tungal, Leelo. "Seltsimees laps ja suured inimesed" 11.
Armastati lugeda ka väliskirjandust: Ilves, J. M. "Lõppmäng" 11; Ilves, J. M. "Nukumaja" 11;  James, E. L. "Tumedam" 9; Kepler, Lars. "Tuletunnistaja" 9.
Jätkuvalt populaarne on olnud "Minu..." sari: Eomois, Ingrid. "Minu Malta" 10; Renser Berit. "Minu Indoneesia" 10; Sikk, Rein. "Minu Virumaa" 9.
Lugemiseks küsiti elulooraamatuid: Anastasia. "Minu maagiline elu" 10; "Erika Salumäe: südame põhjast" 10; Karm, Hille. "Heli Lääts. Armastusega" 10.
Loetavamad laste ja noorte raamatud olid: Widmark, Martin. "Ujulamõistatus" 12; Kunnas, Mauri. "Aarete saar" 11; Rowling, J. K. "Harry Potter ja tarkade kivi" 11; Bornhöhe, Eduard. "Tasuja" 7; Oja, Kairi. "Kade must kass" 7.
Ilusat algavat aastat ja mõnusaid hetki raamatuga!
1 kommentaar:

  1. Kui teil on kogu teie kehas Herpes, näiteks palavik, hsv või katusepõlv, siis sa tead, mis see on, et jääda valu ja ebamugavustunde juurde, mida herpes pakub. Ma ei pea teile ütlema, kui fantastiline oleks leida midagi, mis toimib nii hästi, et te ei pea enam kartma stressi või puhangu pärast, Dr Itua taimne ravim ravib minu herpese kahe nädala jooksul pärast seda, kui see on tõeline ja loomulik taimset ravimit ei ole kõrvaltoime, põhjus, miks ma kirjutan, on see, et ma lubasin dr Ituale, et jagan tema taimset tööd maailmale, et näha, et Herpes ei ole enam suur asi. ... HIV, Hsv 1/2, B-hepatiit, diabeet, mehed / naine viljatus, loterii õigekirja, Copd, vöötohatis, fibroid, fibromüalgia, maks / neeruflamootia, epilepsia, astma. Siin tema kontakt ... drituaherbalcenter@gmail.com/Whatsapp Telefon + 2348149277976. Ma maksin tema taimsete ravimite eest ja saatsin selle kullerteenuse kaudu, mille ma selle kiirelt ja kasutan.

    VastaKustuta